Чи стане Огра молодіжною столицею Латвії?

Чи стане Огра молодіжною столицею Латвії?

logo_konkurss_ljg

У минулому році Міністерство освіти і науки Латвії вперше провело конкурс «Латвійська молодіжна столиця - 2016», мета якого була визначити місто, яке на рік стане головним місцем проведення молодіжних заходів.

Для того, щоб претендувати на цей статус, необхідно було зняти відеоролик-візитну картку міста.
Відео для конкурсу було підготовлено у співпраці з фахівцем у справах молоді Ріналдом Рудзітісом і молодіжною організацією "Street Warriors", а потім було надіслано для оцінки в Міністерство освіти і науки (далі - МОН).
Конкурсна комісія МОН обрала три кращих ролика з-поміж трьох міст - Огре, Вентспілса і Лієпаї, при цьому всі три міста отримали найбільшу кількість балів у голосуванні експертів і тепер протягом десяти днів (з 13.11 по 23.11.2016) буде проводитися публічне голосування на спеціально створеному для конкурсу сайті в мережі Інтернет (http://jaunatneslietas.lv/latvijas-jauniesu-galvaspilseta-2016).
По кожному з претендентів можна проголосувати один раз протягом 24 годин з одного комп'ютера (ПК, смартфона, планшета).
Крайове самоуправління Огре  закликає всіх жителів краю допомогти місту стати центром латвійської молодіжної політики.
Місто, який отримає найбільшу кількість балів в загальній оцінці (оцінка експертів і публічне голосування), буде визнане переможцем.
Переможець конкурсу отримає кубок з написом "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta", ( "Латвійська молодіжна столиця") на урочистому заході 9 грудня 2016 року в Єлгаві. Протягом заходу представники міністерства і міста-переможця підпишуть зобов'язання виконувати роль столиці Латвійської молоді на 2017 рік.
Звання молодіжної столиці означає, що в 2017 році там буде п'ять масштабних молодіжних заходів, в тому числі Міжнародний день добровольців 5 грудня 2017 року ».

Джерело: http://www.eogre.lv/

18.11.2016