Делегація Чернігівської міської ради відвідала XVІ Гомельський економічний форум

Делегація Чернігівської міської ради відвідала XVІ Гомельський економічний форум

24-25 травня поточного року відбувся XVІ Гомельський економічний форум та XХ Міжнародна універсальна виставка-ярмарок «Весна в Гомелі». Чернігівщина була представлена численною делегацією.  Загалом у заходах  були присутні близько 500 учасників з 28 країн світу. Як діючі, так і потенційні партнери ознайомилися із сучасними особливостями економічних процесів у Білорусі та інвестиційними пропозиціями (в тому числі й на території вільної економічної зони «Гомель-Ратон»). Відбулось підписання інвестиційних договорів про наміри (Республіка Білорусь, Російська Федерація, Китайська Народна Республіка, Латвійська Республіка, Естонська Республіка).

На перспективах ефективного співробітництва між Україною та Білоруссю у різних напрямах наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Білорусь в Україні Ігор Сокол.

Делегати працювали і за тематичними секціями: агропромисловий комплекс; малий та середній бізнес, умови для розвитку підприємницьких ініціатив; будівельний, житлово-комунальний і транспортний комплекс; торгівля, громадське харчування та послуги; туризм та перспективи його розвитку. Подібні заходи виступають стартовим майданчиком для ділових переговорів, формують основу надійних партнерських відносин.

Важливим результатом візиту стало налагодження ділових контактів із заступником голови адміністрації Новобелецького району та представниками управлінь економіки Новобелецького району м. Гомеля та міськвиконкому.

Проведена робоча зустріч з делегацією КНР на чолі з Гао Жуйцзюнь начальником управління промисловості та інформатизації м.Хух-Хото внутрішньої Монголії Китаю. м.Хух-Хото є партнером Гомеля . Китайська сторона виявила зацікавленість з встановлення партнерських зв’язків з Черніговом.

Під час Форуму делегати відвідали XХ Міжнародну універсальну виставку-ярмарок «Весна в Гомелі», а також ознайомились з об’єктами різнопланового туризму.

2019_05_24_gomel_79

 

2019_05_24_forum_gomel`_298

IMG-9239

IMG-9240

 

29.05.2019