Друга стратегічна сесія з розвитку міста відбулась у п’ятницю в Чернігові

Друга стратегічна сесія з розвитку міста відбулась у п'ятницю в Чернігові

8742_0

8742_3

У п'ятницю в Чернігові відбуалсь друга стратегічна сесія з розвитку міста. Це захід, учасники якого шляхом спільної роботи – висування пропозицій, їх обговорення та підсумкового голосування – напрацьовують бачення того, які сфери і як саме наше місто має розвиватись в майбутньому.

У заході взяло учасьть багато бажаючих. Як наслідок, свої напрямки подальшого розвитку Чернігова запропонували і обговорили люди різних професій, багато з яких відомі своєю активною громадянською позицією.

Відкриваючи стратегічну сесію, заступник міського голови Олександр Ломако розповів про те, що попередній такий захід – у квітні – проводився в рамках проекту міжнародної організації USAID. Завдяки цьому тоді була змога і кошти для залучення ряду експертів-модераторів стратегічних сесій. Цього ж разу все проводиться силами чернігівської громади.

Завданням організаторів було залучення до процесу роботи над стратегією розвитку міста максимальної кількості людей, яким це не байдуже. Тому доступ до обговорення абсолютно відкритий.

Робота над майбутньої стратегією розвитку міста (як баченням і як документом) велася постійно. Вже напрацьовані її основні тези. Окрім того, проведений соціально-економічний аналіз розвитку міста, який вже був представлений на засіданні робочої групи. Він стане частиною майбутньої стратегії.

Одночасно, на першій стратегічній сесії з розвитку міста, спільно з громадськістю були визначені мета, візія, основні напрямки розвитку Чернігова, які потім були опрацьовані та викладені так, щоби наступна стратегічна сесія могла працювати над ними далі.

Загальні результати всієї проведеної роботи мають увійти в проект Програми стратегічного розвитку міста Чернігова до 2020 року, який планується подати на розгляд сесії міської ради у грудні.

Друга стратегічна сесія проходить у  приміщенні Культурно-ділового центру «Світогляд» (проспект Перемоги 108-а, 2-й поверх).

 

Довідково:

Напрацювання першої стратегічної сесії з розвитку міста Чернігова (23.04.16)

8742_7

8742_10

Джерело

14.11.2016