День міста 2018

День міста 2018
21.09.2018 місто Чернігів

Незабаром на всіх чернігівців і гостей міста чекає грандіозна подія — святкування Дня міста. Традиційно він відзначається 21 вересня — у день визволення Чернігова від фашистських загарбників.

У цьому році святкова програма триватиме протягом трьох днів, кожен з яких, за думкою організаторів, по-своєму феєричний та незабутній.

Тож, розпочинаються урочистості з нагоди Дня Чернігова у пʼятницю, 21 вересня о 9:30 з церемонії покладання квітів у сквері ім. Попудренка, цього ж дня увечері о 17:30 заплановане довгоочікуване офіційне відкриття оновленої Алеї героїв.

У суботу, 22 вересня, о 15-й годині чернігівці зможуть спостерігати парад провідних військових оркестрів (початок на Красній площі, основне дійство - пониззя Катерининської церкви).

Один із учасників - оркестр Почесної варти окремого полку Президента України ім. Б. Хмельницького.

Також у цей день о 19-й годині на Красній площі відбудеться святковий концерт. “Родзинками” якого стануть, молдавський співак Dan Balan та - Вєрка Сердючка.

 

 

На "розігріві" виступить продюсерський проект Андрія Данилка (він же Вєрка Сердючка), гурт "Mountain Breeze".

У неділю, 23 вересня, продовжиться парад військових оркестрів. На цей раз містян порадують виступи гостей з Одеси та Вінниці.

Детальніше програму святкувань дивіться в анонсі