Польсько-українська конференція “Міська економіка та територіальний розвиток”

Польсько-українська конференція "Міська економіка та територіальний розвиток"
12.12.2018 Конференц зал «Асамблея» – готелю «Україна», вул. Інститутська, 4, м. Київ, Україна

PPE_PL_logo ein-768x291

Сердечно запрошуємо на польсько-українську конференцію "Міська економіка та територіальний розвиток. Європейські моделі управління муніципальною інфраструктурою. Презентація Європейського досвіду в організації та управлінні комунальним та житловим секторами", яка відбудеться 12 грудня у Києві.

Польсько-українська конференція в Києві організована Фондом «Європейський інституту нерухомості» та Польсько Українською Господарчою Палатою під почесним Патронатом Посольства Республіки Польща в Україні. З огляду на проблеми, що стоять перед модернізацією житлово-комунального господарства і технічної інфраструктури в Україні в цілому, презентація та обмін європейським досвідом в управлінні комунально-житловим господарством та іншими суспільно важливими секторами має велике значення та потребує підтримки. Важливою темою для проведення цієї конференції стане практика використання новітніх технологій, а також створення спеціальних моделей фінансування українських міст, органів місцевого самоврядування, територіальних громад.

Енергозбереження та енергоефективність – це завдання, які сьогодні надзвичайно актуальні для України, і Польща, як країна, яка вже успішно пройшла через відповідні трансформаційні процеси, має величезну практику та позитивний досвід вирішення таких завдань. Особлива увага під час конференції буде приділена питанням термомодернізації, яка, зокрема, є невід’ємним елементом оптимізації енергоспоживання в житлово-комунальній економіці, а також питанням запровадження відповідних міжнародних стандартів, сертифікації та уніфікації профільних операторів і структур. Під час конференції будуть представлені інноваційні проекти, які вже реалізовані або плануються до реалізації у комунальній сфері, зокрема у сфері відновлюваних джерел енергії. Одним з таких проектів є проект „Зелений Університет” Харківського Національного Університету Міського Господарства імені О.М. Бекетова.

Мета події:

Налагодження співпраці між представниками органів місцевого самоврядування, профільних регіональних і місцевих структур, підприємств та організацій Польщі та України, діяльність яких пов’язана з тематикою конференції і які зацікавлені в реалізації спільних проектів, зокрема за участі різноманітних актуальних інституціональних та фінансових інструментів, зокрема таких, які пропонуються іноземними донорами та міжнародними фінансовими організаціями.

Окрема увага під час конференції буде приділена представленню спільного комплексного плану дій організаторів конференції та інших польських учасників на 2019-2020 рр. щодо підтримки і розвитку співпраці з відповідними українськими партнерами у сфері діяльності органів місцевого самоврядування, житлово-комунального та муніципального господарства і територіального розвитку України.

Місце проведення:

Конференц зал «Асамблея» – готелю «Україна», вул. Інститутська, 4, м. Київ, Україна

Умови участі в конференції:

  • участь у конференції безкоштовна;
  • умова участі – зареєструватися до 28 листопада 2018 року на веб-сайті організатора за адресою www.ein-epi.eu;
  • зареєстровані учасники отримають матеріали конференції та запрошення на спільну вечерю.

Захід отримав почесний патронат Посольства Республіки Польща в Україні.

Партнери:

  • Польська агенція з інвестицій та торгівлі – Закордонне торговельне бюро в Україні
  • Міжнародне Товариство Польських Підприємців в Україні
  • Польсько-Українська фундація Співпраці (ПАУСІ)
  • Асоціація індустріально-технологічних парків і територіального розвитку України (АІПТРУ)
  • Національна академія державного управління при Президентові України