МЕРТ відзвітувало про роботу над поліпшенням бізнес-клімату в Україні

МЕРТ відзвітувало про роботу над поліпшенням бізнес-клімату в Україні

minekonomrozvЗокрема, у МЕРТ назвали ряд заходів, які були вжиті для поліпшення бізнес-клімату в країні У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі розповіли про роботу над поліпшенням бізнес-клімату в Україні. Про це йдеться в звіті, підготовленому МЕРТ. Зокрема, МЕРТ звернуло увагу на наступні пункти:
— Спрощення діяльності підприємства, дерегуляція підприємницької діяльності: впроваджені європейські підходи до комунікації та співпраця держави і бізнесу, реформована система контролю за концентраціями суб'єктів господарювання, початок реформи митниці ДФС із залученням міжнародних компаній.
— Підвищення ефективності управління державним сектором економіки: розпочато процес впровадження європейської системи управління фіскальними ризиками державних підприємств, створені нормативно-правові основи для оптимізації структури державного сектору економіки.
— Забезпечення прозорості та публічності процесу приватизації об'єктів державної власності: розпочато інформаційну компанію з вітчизняним компаніям, які пропонуються до продажу.
— Реформування державних закупівель: визначені вимоги до функціонування електронної системи закупівель.
— Забезпечення розвитку національної системи запобігання та протидії легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму і розповсюдженню зброї масового знищення.
— Посилення здатності України в боротьбі з контрабандою і корупцією на митниці. Боротьба з корупцією і очищення влади.
— Сприяння зростанню експорту і захист внутрішнього ринку.
Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/mert-otchitalos-rabote-uluchsheniem-biznes-1479392126.html

22.11.2016