Рівні ставок увізного мита України та ЄС на 2017 рік

Рівні ставок увізного мита України та ЄС на 2017 рік
rasschitat-strakhovku-avto-osago-kal

У поміч вітчизняним експортерам до ЄС та імпортерам з ЄС Мінекономрозвитку опублікувало рівні ставок увізного мита України, які будуть застосовуватись у 2017 році до імпорту товарів походженням з ЄС в рамках вільної торгівлі між Україною та ЄС. http://bit.ly/2chfJdj

Ставки увізного мита, які будуть застосовуватись у ЄС по відношенню до товарів походженням з України ви зможете перевірити в режимі он-лайн на Інтернет ресурсі Європейської Комісії ExportHelpdesk у розділі "My export" за посиланням http://bit.ly/2bXqx1c після 1 січня 2017 року.

Враховуючи, що впродовж 2017 року щодо низки товарів продовжуватиме діяти режим GSP, ми також підготували перелік товарів за кодами КН ЄС, ставки увізного мита по яких у 2017 році нижчі в рамках режиму GSP http://bit.ly/2ccJwT0.

Нагадуємо, що для митного оформлення товарів в режимі вільної торгівлі необхідна наявність сертифікату перевезення товару EUR.1, який з 1 січня 2016 року видається митними органами ДФС на безоплатній основі. Для митного оформлення товарів в режимі GSP необхідна наявність сертифікату перевезення форми А, який видається ТПП.

19.09.2016